Aktuality obchodu

Naposledy přidané

Nová AKCE BOSCH - slevy až 44% !

Předtsvujeme vám novou akci na nářadí Bosch! Čekají na vás desítky různých kvalitních produktů za mimořádné ceny! V akci je profi nářadí i zahradní technika, každý si přijde na své.
celý článek >>

NOVÝ aku termodetektor Bosch GIS 1000 C Professional!

Do naší nabídky jsme zařadili nový aku termodetektor Bosch GIS 1000 C Professional, který zvládne přesně změřit teplotu a vlhkost vzduchu a jednoduše vše zdokumentovat. Tato novinka je přímo stvořená pro použití v oblasti řemesel a průmyslu.
celý článek >>

NOVINKA: Vysokotlaké čističe Bosch Aquatak

Do naší nabídky jsme zařadili nové vysokotlaké čističe Bosch Aquatak, které vám zaručí čistotu bez námahy.
celý článek >>

NOVINKA - aku šroubováky Bosch GSR 12V-15 FC

Do naší nabídky jsme zařadili nové aku šroubováky Bosch GSR 12V-15 FC Šroubováky mají výjimečně krátká těla a jsou ideální pro vrtání, upevňování a šroubování ve stísněnných prostorech.
celý článek >>

Prodlužte si záruku až o 3 roky na produkty Bosch

Rádi bychom vám oznámili, že záruka na vybrané řady nářadí a akumulátorů Bosch byla prodloužena až na 3 roky! Neváhejte a informujte se více. Nářadí Bosch je opravdu vysoce kvalitní a nyní navíc s prodlouženou zárukou. Týká se to zelené řady hobby nářadí Bosch, modré řady Bosch Professional a akumulátorů.
celý článek >>

Bezpečnostní svolávací akce na velké úhlové brusky GWS a PWS

Dostali jsme od výrobce BOSCH bezpečnostní upozornění na možnou vadnou součástku v některých typech úhlových brusek.
celý článek >>

JAK ZÍSKAT JEDEN ZE 400 KÁVOVARŮ TASSIMO?

Nenechte si ujít další naši speciální akci! Co nejrychleji si v době trvání akce - do 31. 12. 2016 nakombinujte a jednorázově zakupte svůj vlastní set profesionálního akumulátorového nářadí Bosch (modrá modelová řada) v hodnotě nad 12.000 Kč bez DPH.
celý článek >>

Řetězové pily Bosch se slevou až 24% !

Zima je před námi a topná sezóna je v plném proudu. Pokud topíte dřívím a sháníte vhodnou řetězovou pilu, neváhejte a nechte se nyní inspirovat naší aktuální nabídkou, ve které naleznete řetězové pily Bosch.
celý článek >>

Aku vrtačky Bosch se slevou až 41% !

Právě jsme pro vás připravili výběr aku vrtaček Bosch. Aku vrtačky neboli akumulátorové šroubováky mají univerzální využití v dílně, domácnosti i v profesionálních řemeslech. Aku vrtačky vám umožní šroubování na těžko dostupných místech, které jsou omezené přívodem elektrické energie.
celý článek >>

Tip: Aku zahradní nářadí se slevou 22% !

V letním období je zahrada skvělým místem pro odpočinek a různé sešlosti s rodinou či přáteli. Aby byla zahrada krásná a mohli jste v ní relaxovat či pořádat různé zahradní párty s grilováním, musíte dát zahradě určitou péči. Pokud máte rádi nářadí, které je kompaktní a praktické, neváhejte a prohlédněte si kvalitní aku zahradní nářadí od značky Bosch.
celý článek >>
Nákupní Košík 0 ks za 0 Kč